Hry pro všechny diváky | Divadelní spolek Jezírko

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace

Tel:  606 221 235

Email:  divadlo@jezirko.info

Hry pro všechny diváky

Jak je důležité míti Filipa

Oskar Wilde

Jak je důležité míti Filipa s podtitulem lehkovážná komedie pro vážné lidi je komedie postavená na oblíbeném tématu - na nedorozuměních, fiktivní osoby zhýralý mladší bratr Filip a věčně nemocný přítel Bunbury, umožňovali jejich tvůrcům, Jacku Worthingovi a Algernonu Moncrieffovi, únik ze společnosti, kdykoli se jim zachtělo. Až do doby, kdy...

Město Slunce

Lucie Sýkorová

Autorská hra naší režisérky z prostředí starověkého Egypta. Dramaticky ztvárněná nejznámější epocha s faraónem Achnatonem, jeho ženou Nefertiti i s okénkem do života jejich objevitele, archeologa Ludwiga Borchardta. Výpravná historická hra s jednou přestávkou. Řada romantických písní, taneční scény a využití stínohry přibližují téma i modernímu publiku.

Rusalka

Jaroslav Kvapil

Jedna z nejpopulárnějších českých oper se z žánru vymyká i výborným libretem Jaroslava Kvapila. Jako důkaz náš soubor uvádí čistě činoherní zpracování hry Rusalka s využitím tohoto původního textu. Nechte se dojmout známou lyrickou pohádkou i bez operních hlasů. Krátká hra s jednou přestávkou.

Sluha dvou pánů

Carlo Goldoni

Klasická populární komedie na téma "Když se tak jednomu poštěstí a může sloužit dvěma pánům najednou.". Kratší hra s jednou přestávkou. Klasické zpracování s výpravnými kostýmy potěší milovníky tradičního divadla.

Kontakty

Kontakt pro zákazníky
Jiří Zápotocký (předseda)
  • zapotocky2015@gmail.com
  • 606 221 235
Ivana Malatová (jednatel)
  • ivana.malatova@seznam.cz
  • 736 674 406

Nabídky představení

Chcete, abychom u vás hráli? Prosím kontaktujte nás

Kontakt

606 221 235
divadlo@jezirko.info
Šeříková 2428/13
326 00 Plzeň

Portfolio

Divadelní spolek Jezírko

DS Jezírko je jedním z nejstarších souborů v Plzni (od roku 1916). Uvádíme hry pro děti i dospělé, často hrajeme v okolí Plzně. Domluvte si představení i Vy!